Téma konferencie: 
Exponenciálne organizácie - podniky budúcnosti 

kedy: 20.11.2019
kde: Žilina

 

Na konferencii sa dozviete viac o týchto témach:

  • Nové formy práce
  • Exponenciálne organizácie
  • Transformácia spoločnosti a biznisu
  • Leadership a motivácia Y a Z
  • Inovácie, agilita, experimentovanie
  • Starý a nový svet pod jednou strechou
  • Sieťovanie a spolupráca

Kompletný harmonogram očakávajte do konca septembra, neočakávane.
Môžete sa tešiť na prednášky a diskusie s týmito rečníkmi:

Rečníci

David Vrba - IPA SlovakiaDavid VrbaRed Button
David strávil 20 rokov na mezinárodných poziciách 3M Corp. 6 rokov pôsobil ako generálny riaditeľ lokálnej filiálky tejto technologickej korporácie. Tam ako spomína: "Navázal osobní vztah k tématům, která mají vazbu na odpovědný leadership, firemní kulturu, a to vše ruku v ruce s technologickým rozvojem." David je partnerom vo firmách Digiskills.cz, COCUMA a zakládajúcí člen Red Button. Ako certifikovaného kouča a mentora EXO ho baví svoje skúsenosti zdieľať. V súčasnej dobe taktiež pôsobí ako Chapter Chair YPO, Cesko. Dávidova súčasná misia je vracať humanitu a kreativitu do firiem. Nakoľko mnoho firiem v poslednom desaťročí často oboje stratili.
Jan Mašek - IPA SlovakiaJan MašekRed Button
V roku 2012 založil Brain Breakfast, raňajky, ktoré predstavujú inšpiratívnych ľudí a ich príbeh. Ako sám tvrdí: „Vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval jsem ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra. Tam jsem se naučil propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel jsem mosty mezi 3M, jinými firmami a institucemi, abychom společně hledali win-win řešení. Rád vytvářím sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Dále mě baví nahlížet a učit se z oborů, které jsou mimo náš rámec či naší bublinu. Rád pomáhám tomu, aby lidi využívali svůj dar na maximum a spolutvořili s lidmi, kteří jsou hodnotově na stejné vlně a nebojí se říci „nevím“.“
Libor Witassek - IPA SlovakiaLibor WitassekDC Vision
Český kybernetik, podnikateľ, manažér a politik. Konateľ spoločnosti DC VISION. Autor metodiky Lean Leadership, ktorá bola v r. 2010 ocenená českou národnou cenou kvality „Dobrá rada nad zlato“. Autor a spoluautor viacerých odborných kníh. Za cestu k úspechu považuje inovácie, neustále zlepšovanie procesov a otvorenú firemnú kultúru. Vo svojej práci implementuje poznatky z oblasti automatizácie, robotizácie, rozšírenej reality a umelej inteligencie priamo vo firmách v Českej republike a zahraničí. Momentálne sa venuje rozvoju projektov v oblasti alternatívnej energie a zároveň je od roku 2010 prezidentom a členom predstavenstva poprednej európskej poradenskej spoločnosti Allied Consultants Europe e.V.
Ján Košturiak - IPA SlovakiaJán KošturiakIPA Slovakia
Spoluzakladateľ spoločnosti IPA Slovakia. Poradca a kouč pre inovácie, spája ľudí v rámci Podnikateľskej univerzity. Dlhodobo pôsobil na Fraunhofer IPA Stuttgart a TU Wien. V roku 1990 začal pracovať ako konzultant pre priemyselné podniky. V roku 1995 založil Inštitút priemyselného inžinierstva v Žiline, ktorý v roku 2000 spojil s aktivitami Fraunhofer IPA Stuttgart v spoločnosti Fraunhofer IPA Slovakia. Je autorom a spoluautorom viacerých odborných kníh a článkov, ktoré vyšli v rôznych krajinách sveta. Pravidelne publikuje v časopisoch a píše blog na www.kosturiak.com.