Téma konferencie: 
Exponenciálne organizácie - podniky budúcnosti 

kedy: 20.11.2019
kde: Žilina

 

Na konferencii sa dozviete viac o týchto témach:

  • Nové formy práce
  • Exponenciálne organizácie
  • Transformácia spoločnosti a biznisu
  • Leadership a motivácia Y a Z
  • Inovácie, agilita, experimentovanie
  • Starý a nový svet pod jednou strechou
  • Sieťovanie a spolupráca

Kompletný harmonogram očakávajte do konca septembra, neočakávane.
Môžete sa tešiť na prednášky a diskusie s týmito rečníkmi:

Rečníci

David Vrba - IPA SlovakiaDavid VrbaRed Button
David strávil 20 rokov na mezinárodných poziciách 3M Corp. 6 rokov pôsobil ako generálny riaditeľ lokálnej filiálky tejto technologickej korporácie. Tam ako spomína: "Navázal osobní vztah k tématům, která mají vazbu na odpovědný leadership, firemní kulturu, a to vše ruku v ruce s technologickým rozvojem." David je partnerom vo firmách Digiskills.cz, COCUMA a zakládajúcí člen Red Button. Ako certifikovaného kouča a mentora EXO ho baví svoje skúsenosti zdieľať. V súčasnej dobe taktiež pôsobí ako Chapter Chair YPO, Cesko. Dávidova súčasná misia je vracať humanitu a kreativitu do firiem. Nakoľko mnoho firiem v poslednom desaťročí často oboje stratili.
Jan Mašek - IPA SlovakiaJan MašekRed Button
V roku 2012 založil Brain Breakfast, raňajky, ktoré predstavujú inšpiratívnych ľudí a ich príbeh. Ako sám tvrdí: „Vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval jsem ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra. Tam jsem se naučil propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel jsem mosty mezi 3M, jinými firmami a institucemi, abychom společně hledali win-win řešení. Rád vytvářím sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Dále mě baví nahlížet a učit se z oborů, které jsou mimo náš rámec či naší bublinu. Rád pomáhám tomu, aby lidi využívali svůj dar na maximum a spolutvořili s lidmi, kteří jsou hodnotově na stejné vlně a nebojí se říci „nevím“.“
Libor Witassek - IPA SlovakiaLibor WitassekDC Vision
Český kybernetik, podnikateľ, manažér a politik. Konateľ spoločnosti DC VISION. Autor metodiky Lean Leadership, ktorá bola v r. 2010 ocenená českou národnou cenou kvality „Dobrá rada nad zlato“. Autor a spoluautor viacerých odborných kníh. Za cestu k úspechu považuje inovácie, neustále zlepšovanie procesov a otvorenú firemnú kultúru. Vo svojej práci implementuje poznatky z oblasti automatizácie, robotizácie, rozšírenej reality a umelej inteligencie priamo vo firmách v Českej republike a zahraničí. Momentálne sa venuje rozvoju projektov v oblasti alternatívnej energie a zároveň je od roku 2010 prezidentom a členom predstavenstva poprednej európskej poradenskej spoločnosti Allied Consultants Europe e.V.
Ján Košturiak - IPA SlovakiaJán KošturiakIPA Slovakia
Spoluzakladateľ spoločnosti IPA Slovakia. Poradca a kouč pre inovácie, spája ľudí v rámci Podnikateľskej univerzity. Dlhodobo pôsobil na Fraunhofer IPA Stuttgart a TU Wien. V roku 1990 začal pracovať ako konzultant pre priemyselné podniky. V roku 1995 založil Inštitút priemyselného inžinierstva v Žiline, ktorý v roku 2000 spojil s aktivitami Fraunhofer IPA Stuttgart v spoločnosti Fraunhofer IPA Slovakia. Je autorom a spoluautorom viacerých odborných kníh a článkov, ktoré vyšli v rôznych krajinách sveta. Pravidelne publikuje v časopisoch a píše blog na www.kosturiak.com.
Roman Stupka - IPA SlovakiaRoman StupkaPeStratEx
Zakladateľ spoločnosti PeStraTex, pomáha k ďalšiemu rastu a rozvoju firiem, ich majiteľov a manažérov. V priebehu 20 ročnej praxe vybudoval pobočku americkej spoločnosti s portfóliom produktov ôsmych rôznych „divízií“ od nuly k 1,5miliardy Kč obratu a 250 zamestnancov. Stál v čele švédskej spoločnosti Ericsson Česko a Slovensko. Momentálne sa venuje firmám, ktoré majú potenciál rastu, zaujímavé produkty, inšpiratívnych majiteľov, ktorý ale potrebujú získať nové znalosti, dať novú motiváciu zamestnancom, nastaviť lepšie procesy. Vo svojej praxi okrem nadobudnutých skúseností a poznatkov z pravidelného vzdelávania využíva sadu nástrojov a postupov úspešných firiem a podnikateľov nazvaných Rockefeller habits.