Program


+Budú po konferencii dostupné záznamy z nej?
Každý účastník bude mať možnosť stiahnuť si prednášky v pdf. Po konferencii vám pošleme link doplnený o fotky z konferencie. Video záznam z konferencie nepripravujeme.

Registrácia a platba


+Čo všetko je zahrnuté v cene vstupenky?
V cene vstupenky máte plnú účasť na konferencii, občerstvenie, obed, materiály s prednáškami v tlačenej podobe, materiály v elektronickej verzii.

+Ak sa nebudem môcť zúčastniť, môžem dať svoju vstupenku kolegovi?
Áno. Vaša vstupenka je prenosná. Najneskôr 4 dni pred konferenciou nám napíšte na konferencia@ipaslovakia.sk, kto príde namiesto vás (meno, funkcia, email nového účastníka).

+Aké sú storno podmienky?
Výber zo storno podmienok IPA Slovakia: 21 dní pred začiatkom akcie je možné uskutočniť bezplatné storno. 20 - 16 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 30 % z ceny. 15 - 8 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 50 % z ceny. 7 - 1 dní pred začiatkom akcie sa účtuje storno poplatok vo výške 75 % z ceny. Pri neúčasti prihláseného zákazníka na akcii sa účtuje storno poplatok vo výške 100 %.

+Aké sú platobné možnosti?
Na základe vašej registrácie vám pošleme zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť pred konferenciou. Po uskutočnení konferencie vám pošleme faktúru.

+Je možné získať zľavu?
Ceny účastníckeho poplatku závisia od termínu, kedy sa prihlásite. Čím skôr sa prihlásite, tým väčšiu budete mať zľavu a zároveň istotu, že konferencia nebude vypredaná.

+Dokedy je možné zaregistrovať sa ako účastník konferencie?
Odporúčame vám registráciu čím skôr, aby ste mali isté svoje miesto na konferencii.

Partnerstvo


+Ako môžem svoju spoločnosť prezentovať na konferencii?
Súčasťou konferencie je inšpiratívna zóna odborných partnerov, ktorí môžu ukázať svoje produkty a služby účastníkom konferencie. Zóna sa nachádza v rovnakej časti, kde je prestávka z občerstvením, je to tak výborná príležitosť zaujať účastníkov konferencie priamo na mieste. Oslovíte nových zákazníkov a zároveň upävníte vzťahy so súčasnými. O možnostiach partnerstva sa informujte emailom na konferencia@ipaslovakia.sk

+Rád by som rozdal letáky účastníkom.
Kontaktujte nás prosím na konferencia@ipaslovakia.sk, aby sme sa spoločne vopred dohodli na možnosti distribúcie letákov. Materiál, ktorý bude rozdaný bez súhlasu organizátora konferencie, bude stiahnutý z priestorov.

Výhodná registrácia

Základná cena 1 konferencie je 150 EUR.

Do 31.08.2019 je možné využiť výhodnú cenu 240 EUR pri registrácií na nasledujúce 2 konferencie.

2 konferencie

Registrácia do 31.08.2019

Účasť na konferencii v Prahe a Žiline

Vstupenka je prenosná

Výhodné predplatné časopisu Forbes v hodnote 25€
240 € bez DPH

Praha 12.09.2019

Registrácia do 11.09.2019

Účasť na konferencii v Prahe

Vstupenka je prenosná


150 € bez DPH